O našich školeních

Z naší mnohaleté praxe dobře víme, jak důležitá je nabídka poradenské a školící podpory s využitím nejenom technický informací, ale i zkušeností nabytých v praxi. Cílem společnosti IVAR CS spol. s r.o. je poskytovat kvalitní školení obchodním partnerům, realizačním firmám nebo projektantům s velkým přínosem pro jejich budoucí každodenní praxi, ale i strategická rozhodnutí. Odborná školení jsou zaměřená na seznámení s výrobky, jejich technické pochopení, správnou instalaci, seřízení, zprovoznění, ale i na chyby plynoucí z jejich používání.

Přednášejícími jsou zkušení produktoví specialisti s dlouholetou prací v oboru, kteří zaručují obsahově zajímavou náplň svých přednášek, doplněnou o nejnovější aktuální informace, týkající se technických parametrů, novinek a trendů v oblasti instalací.

K dispozici jsou dvě školicí střediska pro Českou Republiku v Podhořanech u Kralup nad Vltavou s kapacitou 30 osob a v Jablonci nad Nisou s kapacitou 20 osob a na Slovensku dvě školící střediska v Myjave s kapacitou 15 osob a Nových Zámkoch s kapacitou 12 osob. V případě vašeho zájmu a po předchozí domluvě mohou naši produktoví specialisté uskutečnit školení i v sídle vaší společnosti.

Účastníci školení obdrží certifikát, jako potvrzení o absolvování školení, kterým potvrzuje jejich odbornost způsobilost pro využívání produktů dodávaných naší společností.

Chcete být informováni o aktuálních školeních? Odebírejte newsletter!

required