O nás

Společnost IVAR CS spol. s r.o. byla založena jako malá obchodní firma v r. 1992 s celkovým počtem 5 zaměstnanců a s areálem na ploše 3 500 m². V průběhu 24 let se z této malé obchodní firmy stala moderní dynamická obchodní společnost, která se významným způsobem podílí na celkovém obratu topenářské a sanitární techniky v České republice a na Slovensku.

V současné době se řadí mezi největší dovozce topenářské a sanitární techniky a je reprezentantem obchodně technického zastoupení řady evropských firem podnikajících v oblasti voda, topení, plyn, filtrace a úpravny vody, čerpací technika, solární technika, tepelná čerpadla, fancoily, klimatizace a rekuperace.

O spokojenost našich zákazníků se stará více než 80 zaměstnanců a tento počet se vzhledem k nárůstu obratu a rozšiřující se produktové nabídce každým rokem zvyšuje.

Sídlo společnosti je v Podhořanech u Kralup nad Vltavou, z kterého je garantována dostupnost nabízených výrobků skladovým areálem na ploše 50 000 m². Objem zaskladnění nám umožňuje okamžitě reagovat na jakoukoliv poptávku trhu.

Naším prvořadým cílem je spokojenost zákazníka v poskytovaných službách a zajištění vysoké kvality dodávaných produktů s důrazem na splnění nejnáročnějších požadavků mezinárodních standardů ISO 9001, ISO 14001, Evropských norem a Zákona č.22/97 Sb. o technických požadavcích na výrobky.

Společnost IVAR CS spol. s r.o. v rámci zkvalitnění organizační a technické struktury zavedla v průběhu roku 2000 systém řízení a organizace firmy dle celosvětové normy. Výsledkem této snahy bylo získání závěrečného certifikátu ISO 9001. Na konci roku 2003 firma přešla na novou normu a v současné době je držitelem certifikátu ISO 9001:2008 ISO 14001:2004

Chcete být informováni o aktuálních školeních? Odebírejte newsletter!

required